TOLNA MEGYE hivatalos lapja
Itthon Tolnában!
2021. szeptember 23.,
Tekla
BEMUTATKOZÁS FEJLESZTŐ MEGYE RENDEZÉSI TERVEK ÉRTÉKEINK
PÁLYÁZATOK KÖZGYŰLÉS HIVATAL PARTNEREINK KÖZÉRDEKŰ ADATOK

Pályázatok

Elnöki köszöntő

Hírek

Településeink

Galériák

Eseménynaptár:

Projektmenedzsert keresünk 2021.05.13

A Tolna Megyei Önkormányzat 100%-os tulajdonában álló Tolnáért – Tolna Megyei Térségfejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft. a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvényben szabályozott foglalkoztatás keretében munkatársat keres projektmenedzser munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Tolna megye, 7100 Szekszárd, Szent István tér 11-13.

A munkakör betöltője által ellátandó feladatok:

Hazai és/vagy uniós támogatású pályázatok figyelése, előkészítésében való részvétel, pályázati dokumentációk teljes körű összeállítása, a támogatással megvalósuló projektek szakszerű menedzselése. Pályázati dokumentáció kidolgozásában való részvétel: kapcsolódó tanulmányok, üzleti terv, projekt költségvetés előkészítése. Hazai és/vagy uniós támogatásból megvalósuló projektek teljes körű szakmai és pénzügyi menedzselése.

Bérezés és juttatások:

Megállapodás szerint.

Kérjük, hogy előzetes bérigényét tüntesse fel az önéletrajzában!

Pályázati feltételek:

Felsőfokú végzettség.

Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban,

Jó problémamegoldó képesség,

Nyitott, fejlődni képes, terhelhető személyiség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

legalább 2 év szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. május 25.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Varga- Stadler Gábor ügyvezető nyújt, a 30/390-0497-es telefonszámon.

A pályázat benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Tolnáért – Tolna Megyei Térségfejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft. címére történő megküldésével (7100 Szekszárd, Szent István tér 11-13.).

Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „Projektmenedzser”.

Személyesen: Varga- Stadler Gábor ügyvezető részére (7100 Szekszárd, Szent István tér 11-13.)

Elektronikus úton: varga.stadler@tolnamegye.hu e-mail címre.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. május 31.

Szekszárd, 2021. május 12.

Fejlesztő Megye
Törvényi változások Területfejlesztés Vidékfejlesztés Koordinációs és szakmai kapcsolatrendszer Partnerségi terv Projektlista Itthon Tolnában ÁROP pályázat
Rendezési tervek
Megyei rendezési terv Szekszárd MJV településrendezési terve Településrendezési tervek Megyei településfejlesztési programok, javaslatok Területfejlesztési programok, javaslatok
Értékeink
Tolna megye értékei Tolna Megyei Értéktár Bizottság Védett természeti értékeink Védett műemlékeink Kincses Tolna Megye Applikáció
Közgyűlés
Köszöntő Tisztségviselők Képviselők Bizottságok Hatályos rendeletek Döntések Ülések A Tolna Megyei Önkormányzat Közgyűlésének szervezeti struktúrája Elnöki beszédek
Hivatal
Feladat- és hatásköre A Tolna Megyei Önkormányzati Hivatal alaptevékenységének kormányzati funkció szerinti megjelölése: A Tolna Megyei Önkormányzati Hivatal vezetői Köztisztviselők Szervezeti egységek Szervezeti és Mûködési szabályzat Választási információk Állásajánlatok Kiadványok Tolna Megyei Klímairoda
Partnereink
Nemzetközi kapcsolatok Nemzetközi szervezetek Europe Direct Megyei Önkormányzatok Országos Szövetsége Tolna Megyei Nemzetiségi Önkormányzatok Tolna Megyei Bűnmegelőzési Tanács TMFÜ Nonprofit Kft. Tolnáért Nonprofit Közhasznú Kft.
Közérdekű adatok
Közzétételi lista Közbeszerzések ÁSZ jelentések Éves összefoglaló jelentések Letölthető nyomtatványok Archívum Közérdekű adatok igénylése Szerződések Bírósági ülnökválasztás